WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2014

« wróć

Już w najbliższy piątek na terenie sklepów w Łodzi i okolicach będzie można wspomóc akcję przekazując produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta i okolic. Produkty, które szczególnie będą przydatne, to olej, cukier, konserwy mięsne, konserwy rybne, dżemy, słodycze, oraz produkty, których przechowywanie nie wymaga szczególnych warunków (np. nie musi być trzymane w lodówce), produkty o długiem terminie przydatności do spożycia. 
Produkty będzie można przekazać wolontariuszom Banu Żywności bezpośrednio w sklepach, które wspierają naszą akcję. Wolontariusze będą czekali w okolicach sklepowych kas przy specjalnie oznakowanych koszach, które będą zapełniać produktami podarowanymi przez uczestników Wielkanocnej Zbiórki Żywności.

Wielkanocna Zbiórka Żywności to akcja prosta i skuteczna. Wolontariusze zbierają wyłącznie żywność, podstawowe artykuły spożywcze, których koszt to najczęściej kilka złotych. Produkty zebrane i przekazane najuboższym stanowią jednak wyjątkowy i bardzo wartościowy dar. Ten dar ma szczególne znaczenie zwłaszcza w okresie świątecznym, który jest czasem radości i rodzinnego ciepła.
Lista sklepów wpierających akcję:

Partnerzy

Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner