STOP MARNOWANIU ŻYWNOŚCI Z KORZYŚCIĄ DLA ŚRODOWISKA I SPOŁECZEŃSTWA - PIKNIK ZAMYKAJĄCY PROJEKT

« wróć

Prawie 300 osób uczestniczących w tej impreziezorganizowanej przy pomocy władz i pracowników Klubu Budowlani Łódź zostało przywitanych przez Prezesa Banku Żywności w Łodzi Wojciecha Jarosa, który wręczył podziękowania Panom Prezesom Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Zbigniewowi Stasiakowi i Wiesławowi Łukomskiemu. Wyrazy wdzięczności za współpracę i wsparcie akcji oraz uroczystego pikniku odebrali również: w imieniu Wojewody Łódzkiego Pani Agnieszka Łukomska-Dulaj - Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Łódzkiego Urzędu Wojwewódzkiego, Pan Jan Kuroń za wsparcie i udział w przebiegu i zamknięciu akcji oraz obecności na tej imprezie, władze i pracownicy Klubu Budowlani Łódź i przede wszystkim dzieci, nauczyciele i pedagodzy, którzy zaangażowali się w akację.
Zabawa była fantastyczna. Bogaty poczęstunek przy udziale Jana Kuronia, który poprowadził dla dzieci mały warsztat kulinarny, a wcześniej mecz rugby zawodników klubu pod kierunkiem trenera młodzieżówki Zbigniew Jurzysta wraz z treningową zabawą, którą porowadził jeden z Mistrzów Polski rugby Przemysław Pustkowski. Potem najważniejszi goście - czyli dzieci - pod opieka nauczycieli i wolontariuszy rozeszli się do pozostałych atrakcji: szkolenia przez Straż Pożarną w Łodzi, gdzie funkcjonariusze PSP prezentowali sprzęt pożarniczy i omawiali zasady pierwszej pomocy, pokaz szkolenia psa przez Straż Miejską w Łodzi oraz rozmowy na temat bezpieczeństwa, konkurs z nagrodami przeprowadzony przez pracowników Banku Żywności, a także rozwiązanie konkursu plastycznego pod hasłem "Szanując żywność chronię środowisko". Piknikowi towarzyszyła muzyka łódzkiego zespołu "Ósmy grzech", a w sprawach oraganizacyjnych ofiarnie pomagali wolontariusze.Bank Żywności w Łodzi chce jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować wszystkim,
którzy uczestniczyli zarówno w akcji jak i w jej uroczystym zamknięciu. Mamy nadzieję, że wszyscy zapamiętają ideę akcji oraz czas spędzony na dzisiejszym pikniku jako naukę i miłe chwile.

Partnerzy

Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner