PROGRAM PO PŻ 2014-2020, PODPROGRAM 2014 - PODSUMOWANIE

« wróć

Podsumowanie realizacji Podprogramu POPŻ 2014
W ramach Podprogramu 2014 realizowanego w okresie XII 2014 – II 2015 wykonano:
· pomocą objęto 21631osób na terenie województwa łódzkiego
· przekazano 26384 paczek żywnościowych o łącznej masie 192,6032 kg żywności
· dystrybucja żywności realizowana była za pośrednictwem 37 organizacji działających w Łodzi oraz w województwie łódzkim
· Organizacje partnerskie prócz wydawania paczek żywnościowych, w czasie realizacji Programu prowadziły działania mające na celu wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem oraz borykających się z trudną sytuacją życiową. Były to m.in. takie działania jak:
- grupy samopomocowe
- spotkania integracyjne
- wsparcie psychologiczne, terapeutyczne i pedagogiczne
- zajęcia terapeutyczne
- prowadzenie świetlicy dla dzieci
- praca socjalna z osobami bezdomnymi

· Lista organizacji partnerskich współrealizujących program PO PŻ 2014:

1. ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, Fundacja Ekumeniczne Centrum Dialogu, Religii i Kultur
2. BEŁCHATÓW, Bełchatowskie Centrum Pomocy Bliźniemu Monar-Marko
3. BEŁCHATÓW, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Bełchatów "Wspólna Gmina"
4. BRZEZINY, Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta, Koło Brzezińskie
5. CHRÓŚCIN, Stowarzyszenie "Pomocny Dom"
6. DRZEWICA, Drzewickie Centrum Wolontariaty „OFIARNA DŁOŃ”
7. KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI, Konstantynowskie Porozumienie Samorządowe
8. KUTNO, Stowarzyszenie Bank Żywności
9. LUBOCHNIA, Lubocheńskie Stowarzyszenie Bezrobotnych i Trzeźwiejących AA "Odnowa"
10. ŁOWICZ, Łowickie Stowarzyszenie "Dać Szanse"
11. ŁÓDŹ, Fundacja „UWOLNIENIE” Centrum Leczenia Uzależnień
12. ŁÓDŹ, HELENÓWEK, Dom Stałego Pobytu Fundacji im. Brata Alberta
13. ŁÓDŹ, Stowarzyszenie „WOLONTARIA-TY”
14. ŁÓDŹ, Stowarzyszenie Inicjatywa Rozsądnych Polaków
15. ŁÓDŹ, Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne "JA-TY-MY"
16. OPOCZNO, Fundacja „OSTOJA” im. Siostry Klaryski
17. PABIANICE, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
18. PABIANICE, Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy "Szansa"
19. PABIANICE, Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta, Koło Pabianickie
20. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Fundacja Divine Mercy
21. RADOMSKO, Stowarzyszenie Centrum Pomocy „PANACEUM”
22. RAWA MAZOWIECKA, Rawskie Stowarzyszenie Abstynenckie „SZANSA”
23. SĘDZIEJOWICE, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice
24. SKIERNIEWICE, Skierniewickie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "Ametyst"
25. STARY WALISZEW, Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic
26. SULEJÓW, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
27. TOMASZÓW MAZOWIECKI, Fundacja „ARKA NADZIEI”
28. TOMASZÓW Mazowiecki, Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta, Koło Tomaszowskie
29. UNIEJÓW, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
30. WADLEW, Wadlewskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Mój Drugi Dom"
31. WIDAWA, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
32. WIERUSZÓW, Stowarzyszenie Liderów Działań Psychospołecznych
33. WOLA MALOWANA, Monar-Markot Centrum Pomocy Bliźniemu
34. WOLA WIĄZOWA - RUSIEC, Stowarzyszenie Jedność dla Szkoły w Woli Wiązowej
35. ZDUŃSKA WOLA, Chrześcijańska Służba Charytatywna, Oddział Łódzki, Filia Zduńska Wola
36. ZDUŃSKA WOLA, Ruch Pomocy Bezrobotnym
37. ZGIERZ, Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń"

Partnerzy

Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner