MAMY JUŻ 15 LAT

« wróć

W obchodach uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych, które współpracują z Bankiem Żywności oraz reprezentacje Banków Żywności z Polski. Gościem specjalnym był współtwórca Banków Żywności w Polsce Pan Senator Mieczysław Augustyn, który wręczył nam Srebrny Medal Senatu RP. Stronę samorządową reprezentował pełniący Funkcję Prezydenta M. Łodzi (obecnie wice prezydent M. Łodzi) Pan Paweł Paczkowski.

Jubileusz dedykowany był Markowi Edelmanowi jednemu z Fundatorów oraz pierwszemu Przewodniczącemu Rady fundacji. Zgodnie z uchwałą Rady z dnia 30 października 2010 zmieniono paragraf 1 Statutu i tak Fundacja „Bank Żywności” nosi nazwę Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana.

Jako przykład swojej działalności zaprezentowano projekt współfinansowany z Funduszy Norweskich pt: „Stop marnowaniu żywności z korzyścią dla środowiska i społeczeństwa”.

Gorąco dziękujemy:

Panu Ryszardowi Czubaczynskiemu, Dyrektorowi Muzeum Miasta Łodzi za umożliwienie zorganizowania naszych obchodów w tak ważnym dla nas Łódzian miejscu.

Dr Katarzynie Łukasik za wzruszajacą wystawę towarzyszacą naszym obchodom, która nie pozwoliła nam zapomnieć o człowieku w potrzebie.

Joannie Konrad i Maciejowi Tubisowie za piękny koncert.

Dr Michałowi Kacperczykowi za zaprojektowanie oprawy graficznej.

Piotrowi Saulewiczowi naszemi Fundacyjnemu grafikowi, który zmienił rzeczy nie możliwe w możliwe.

Dziekujemy bardzo Pawłowi Nawrockiemu, który uwiecznił nasz Jubileusz na fotografiach

Partnerzy

Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner
Nowy baner